DODÁVKA A MONTÁŽ
FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁRNI

Fotovoltika - RS technology

Kladiete si otázky: Ako ušetriť za elektrinu v dobe neustáleho zdražovania? Ako sa stať energeticky nezávislý? Ako sa zabezpečiť v prípade výpadku prúdu? Náš odborný tím vám pomôže so získaním obnoviteľnej energie pre váš dom, byt či komerčný alebo priemyselný objekt. Táto ekologická technológia využíva nevyčerpateľný zdroj energie– slnko, vďaka čomu je šetrná k životnému prostrediu i k vašej peňaženke. Ako spoľahlivý partner vás prevedieme celým procesom inštalácie fotovoltickej elektrárne:

• Obhliadka, konzultácia, poradenstvo, pomoc s výberom zariadenia – poskytujeme vám individuálny prístup a riešenie na mieru Vašim potrebám.

• Vypracovanie cenovej ponuky - v rámci ktorej urobíme výpočet a špecifikáciu systému pre vás - konkrétneho zákazníka na základe vašej spotreby. Všetky výsledky sú softvérovo vygenerované. Pri každej spolupráci si dávame záležať na kvalite a efektívnosti.

• Projektová dokumentácia – vizualizácia umiestnenia jednotlivých panelov a stringov a štúdia s výpočtom výroby podľa geolokácie vášho domu. Na základe softvérového vyhodnotenia vám vyhotovíme technický list fotovoltickej elektrárne a vypočítame návratnosť investície do fotovoltickej elektrárne.

• Montáž – nasleduje výstavba navrhnutej fotovoltickej elektrárne vo vopred dohodnutom termíne.

• Zaškolenie – v rámci ktorého vám predvedieme funkčnosť fotovoltickej elektrárne a jej ovládanie. Naučíme vás, ako najlepšie využívať fotovoltickú elektráreň pre vašu domácnosť.

• Zapojenie do distribučnej sústavy – postaráme sa o celú administratívu.

Ponúkame aj špeciálne technické riešenie fotovoltickej elektrárne pre ohrev TÚV v kombinácii s tepelným čerpadlom a bojlerom. Pri tejto kombinácii sa na základe našich dlhoročných skúseností ukazuje najrýchlejšia návratnosť investície, keďže pomocou získanej solárnej energie výrazne znížite platený odber elektrickej energie z distribučnej siete.

Ďalším benefitom, ktorý získate inštaláciou fotovoltickej energie, je zvýšenie hodnoty vašej nehnuteľnosti, čo oceníte pokiaľ sa v budúcnosti rozhodnete nehnuteľnosť predať.

V prípade záujmu o naše služby v oblasti fotovoltických elektrární alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo niektorého telefónneho čísla. Tešíme sa na spoluprácu.

Feedback

Odporúčania klientov

Zostaňme v kontakte    Partneri a klienti